AB PULSe 4K MINI обсуждение

Автор cdma, 25 Серпень 2021, 06:34:42

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

kiever

К этому ресиверу подходят usb пульты с Алиэспресс?

blackberry71

Вітаю!Шановні форумчани,може хтось підскаже,чи даний ресивер показує бітрейт відео та аудіо?Дякую!

sety

На фіді подивися плагін Bitrate
ЕТ11000, VU+ DUO 4K & VU+ DUO 4K SE  Все против нас, только ветер навстречу

blackberry71

Шановний sety,який імідж,бо в мене OpenATV 7.4 на фіді знайшов плагін,але він чомусь не інсталюється?

sety

Цитата: blackberry71 від 06 Січень 2024, 12:21:55в мене OpenATV 7.4
Це ще не реліз, можливо там щось не так, я пробнув на open-bh
ЕТ11000, VU+ DUO 4K & VU+ DUO 4K SE  Все против нас, только ветер навстречу

sety

ЕТ11000, VU+ DUO 4K & VU+ DUO 4K SE  Все против нас, только ветер навстречу

blackberry71

Вітаю!Ще питання,я так розумію,що бітрейт працює лише на супутникових каналах,бо на IPTV каналах показники не відображаються?

Serjoga

Цитата: blackberry71 від 07 Січень 2024, 08:08:18бітрейт працює лише на супутникових каналах,бо на IPTV каналах показники не відображаються?
Это в главную очередь от провайдера зависит, отдает он эту инфу или нет.
путин Хуйло
Philips (75PUS8505/12)
Dreambox DM 920
Samsung UE55MU6172UXXH
Amazone Fire Stick 4K

sety

Цитата: blackberry71 від 07 Січень 2024, 08:08:18бо на IPTV каналах показники не відображаються?
Бітрейт це швидкість, тобто скільки біт пройшло за одиницю часу, не будемо заглиблюватися, є така ліба bitratecalc.so створюється вона при компеляції іміджу, і на старих ресах Mipsel працювала без проблем з приходом arm-ів bitratecalc.so фактично перестала працювати (так я говорю про VU+ інші реси мене мало цікавлять) так ось пошукай цю лібу для свого іміджу, може і запрацює) так, це хоч і бібліотека але там вона не працює чомусь( тому класти її сюди.
/usr/lib/enigma2/python/Components/Converter/
Раніше про це була розмова, але далі розмов не пішло
Що стосується IPTV то bitratecalc.so буде працювати, але, тільки з рефами типу 1.0.1.... потоки 4097 і 5002 вона не визначає, ось такі приблизно справи
ЕТ11000, VU+ DUO 4K & VU+ DUO 4K SE  Все против нас, только ветер навстречу