DarkFHD

Автор kvinto, 08 Червень 2023, 09:26:39

Попередня тема - Наступна тема

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

kvinto

Цитата: kuchmich link =topic=7168.msg51307#msg51307 date=1687640177якщо можно
якщо у вас в системі наявний конвертор ServiceName2.py то змініть назву, наприклад ServiceName2.py_, і при оновлені система поставить потрібний.

sety

Здається, що він не розуміє що робить, звідси і проблеми, потрібно просто встановити новий імідж, думаю все вирішиться, і в плагін AtileHD не лізти взагалі)
ЕТ11000, VU+ DUO 4K & VU+ DUO 4K SE  Все против нас, только ветер навстречу

kuchmich

sety,здається що він не розуміє що робить,все я розумію і на своєму ресівері я знаю що робити і як щось замінити,вручну розпаковую і розкидаю і плагіни,іскіни,і ще багато чого,але не дружу з логами,і якщо людина щось запитує це не означає що вона нічого не знає.А ваша зверхність присутня у всіх ваших постах,і як говорять нехочеш допомогти нормально без зверхності то краще промовч.Кожна людина робить те що краще знає і їй непотрібно знати усе,але і це неможливо.

sety

Цитата: kuchmich від 25 Червень 2023, 12:06:39А ваша зверхність присутня у всіх ваших постах,
Почалося, не треба ображатися, потрібно просто встановити новий імідж і після скін, проблем не буде
ЕТ11000, VU+ DUO 4K & VU+ DUO 4K SE  Все против нас, только ветер навстречу

kuchmich

sety,потрібно просто встановити новий імідж і після скін, проблем не буде,я спочатку так і робив і не раз,а вже пізніше написав,і взагалі я більше читаю і не люблю писати,і коли kvinto вказав на конвертор попробую замінити,або почекаю новий імідж від OPENATV.Я думаю що при установці скіна DarkFHD i Blue 2.20 конфлікт із скіном Metrixs,раніше таке було.За допомогу дякую.

darog69

@Kvinto, якщо можете, додайте скріншоти для плагіна MSNWeathePlugin. :)

kvinto

Цитата: darog69 link =topic=7168.msg51316#msg51316 date=1687698829додайте скріншоти для плагіна MSNWeathePlugin
ще б знати до якої версії, з планетами чи без?

kvinto

Цитата: kuchmich link =topic=7168.msg51315#msg51315 date=1687698402при установці скіна DarkFHD i Blue 2.20 конфлікт із скіном Metrixs,раніше таке було
а звідси більш конкретніше, ніколи не чув. Дані скіни ніколи не використовували конвертори чи рендери з назвою MetrixHD***.рус, а тому і конфліктів неповинно бути...

darog69

@Kvinto той із планетами — це WeatherMSN, я маю на увазі основний плагін, який є майже в кожній оболонці MSNWeatherPlugin, я створив тимчасовий екран

<screen name="MSNWeatherPlugin"


kvinto

Цитата: darog69 link =topic=7168.msg51319#msg51319 date=1687710074WeatherMSN
на гіті тільки з планетами, у наступній версії зроблю вікна

darog69

Це на стрічці. Надіслати команду telnet:
  cd /tmp; opkg download enigma2-plugin-extensions-weatherpugin

kvinto

Для openATB-7.* на PY3 enigma2-plugin-skins-darkfhd_0.30_all
- добавлено окна плагинов WeatherMSN и MSNWeather, также Таймшифт
Spoiler
Для возможности управлять настройками скина (внешний вид, типы шрифтов, погода и др.) надо дополнительно установить плагин MyBlueMetal.
Spoiler
Если плагин уже установлен, второй раз устанавливать НЕ НАДО. Старая версия, которая устанавливалась вместе со скином bluemetalfhd_2.20, не подойдет.

kvinto

жаль, что пока только на 7.4-develop

darog69

Також в Egami 10.4x  ;)

darog69

Чи можете ви опублікувати знімок екрана до виходу оновлення?  :)