DarkFHD

Автор kvinto, 08 июня 2023, 09:26:39

« назад - далее »

0 Пользователи и 2 гостей просматривают эту тему.

kvinto

Цитата: blackberry71 link =topic=7168.msg51119#msg51119 date=1686473705чи залежить відображення інформації про розширення відео в інфобарі від версії іміджу
не повинно залежати... Скін розробляється на іміджі опенАТВ 7.3 і 7.4
У скіні Blue Metal FHD і у даному використовуються одинакові конвертори, у подальшому вони будуть мати приставку kv у назві.

hecha71

kvinto,
Цитата: kvinto от 11 июня 2023, 09:24:10опенАТВ 7.3
У вас также или это только уменя?
"Only a strong-minded person scores a dick on everything and everyone that is against him"

kvinto

Цитата: hecha71 link =topic=7168.msg51122#msg51122 date=1686477846или это только уменя?
Для плагина AtileHD окон пока нету

kvinto

Оновлення/Обновление
[spoiler]https://www.mediafire.com/file/yb7x3wsj0xgp48v/enigma2-plugin-skins-darkfhd_0.12_all.ipk/file[/spoiler]
- Инфобар
- добавлены окна плагина Cache Flush
- отредактировано окно Audio Selection

kvinto

Оновлення/Обновление
[spoiler]https://www.mediafire.com/file/ej11r6aqd1obbrf/enigma2-plugin-skins-darkfhd_0.13_all.ipk/file[/spoiler]
- добавлена иконка в Инфобар
- добавлены некоторые иконки в пункты Menu и Setup
- добавлено окно плагина от Дорик
- коррекция в некоторых окнах

kvinto

DarkFHD для имиджей openATV на PY-3
При наличии в системе скина BlueMetalFHD с помощью плагина управления MyBlueMetal можна включать в инфобаре погоду и битрейт. Также дорисовано окно для VisualWeather (для OpenWeatherMap и Weatherbit также актуально).
Добавлено
- скрол описания передачи
- окна для MyBlueMetal
- несколько новых иконок для Меню
[spoiler]https://www.mediafire.com/file/kz9oohcz9qa4l7z/enigma2-plugin-skins-darkfhd_0.20_all.ipk/file[/spoiler]

darog69

 :) Вітаю, дуже гарний графічний скін, естетично зроблений.
Якщо я можу щось підказати, то замість повторення інформації про роздільну здатність каналу мовлення можна дати інформацію про тюнери (головки)
Я дозволив собі додати такий запис, звичайно, для власного використання.


kvinto

Цитата: darog69 link =topic=7168.msg51246#msg51246 date=1687260093дати інформацію про тюнери
добавити можна, просто раніше ніхто не просив. Питання тільки додати текстову чи графічну і на скільки тюнерів (2, 4, 8, 16). ЇЇ можна помістити внизу, місця хватає.
Цитата: darog69 от 20 июня 2023, 11:21:33повторення інформації про роздільну здатність каналу
вона у вас і так повторюється під піконом каналу. На даний момент дорисовую іконки для меню (правда фантазії не хватає), хочу додати зміну шрифтів, як в BlueMetalFHD. Є інші пропозиції - Ласкаво просимо!!! Після закінчення роботи над скіном щось у ньому міняти буде тяжко.

darog69

 :) Цей запис має відображати всі активні боєголовки, і є достатньо місця навіть для 2x FBC

[spoiler]<widget source="session.FrontendInfo" render="Label" position="1220, 809" size="185, 36" font="Regular; 28" halign="center" backgroundColor="background" foregroundColor="pastel" transparent="1">
    <convert type="FrontendInfo">STRING</convert>
  </widget>[/spoiler]

Ja sobie zrobiłem większy SecondInfoBar, choć nie potrafię robić takich grafik i przeskalowałem Twoją, ale wygląda nie najgorzej. Pogodę dałem z OAWeather  ;)


darog69

Цитата: darog69 от 20 июня 2023, 12:27:34
:) Цей запис має відображати всі активні боєголовки, і є достатньо місця навіть для 2x FBC

[spoiler]<widget source="session.FrontendInfo" render="Label" position="1220, 809" size="185, 36" font="Regular; 28" halign="center" backgroundColor="background" foregroundColor="pastel" transparent="1">
    <convert type="FrontendInfo">STRING</convert>
  </widget>[/spoiler]

Я зробив більший SecondInfoBar, хоча я не вмію робити таку графіку, і я масштабував ваш, але він виглядає непогано. Я дав погоду від OAWeather  ;)



kvinto

Який емулятор у вас встановлений, а то бачу дефолтний пікон внизу інфобару.

darog69

Вибачте, але я не бачу можливості редагувати повідомлення.
У мене є Oscam, але я використовую AlternativeSoftcamManager, oscam.bin знаходиться на USB, і ваш рендер не читає з AlternativeSoftcamManager. У мене є один, який показує piconCam
Як я можу внести свої зміни


bat

Цитата: darog69 от 20 июня 2023, 13:00:18Як я можу внести свої зміни
Через Ftp.



GI ET11000  VU+ Uno4k SE  VU+ DUO 4K

darog69

Перекладач неправильно переклав те, що я мав на увазі:
У будь-якому разі я можу надіслати вам свої зміни  ;)

bat

darog69, Если я понял, то это для вас трудно. Мне не надо пересылать не чего вы должны сами учиться вам ребята тут помогут. Одно скажу как мне говорили не ленитесь читать. В свое время я тоже дымел и не знал что делать. Но время прошло и немного научился. 



GI ET11000  VU+ Uno4k SE  VU+ DUO 4K